وبسایت جهانی

در سراسر جهان Hoya

اشتیاق برای پیشرفت در حوزه چشم

Hoya  با شور و اشتیاق زیاد برای نوآوری وتوسعه، پیوسته در حال جابجا کردن مرزهای پیشرفت است. ما با استفاده از تحقیقات گسترده و فناوری مدرن، خدمات بهینه و متناسبی را هم برای متخصصان مراقبت‌های چشمی و هم برای استفاده‌کنندگان از عینک فراهم می‌کنیم.

چه شما یکی از متخصصان مراقبت‌های چشمی و چه استفاده کننده از عینک باشید، ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با بهبود مداوم فرایندها و محصولات خود، بهترین خدمات و محصولات را به شما ارائه دهیم. محصولات و خدماتی که شیوه نگاه شما به زندگی را واقعاً بهبود می‌بخشند.  شیوه‌ای که شماخواهان آن هستید. 

Machine holding Hoya Vision lens

فناوری

استفاده از فناوری مدرن، کلید اصلی برای رسیدن به دید کامل در هر استفاده کننده از عینک است.

Female having eyeglasses with Hoya Vision lenses fitted by a male optician

کیفیت

کیفیت Hoya تنها به محصولات آن مربوط نمی‌شود، بلکه بسیار فراتر از آن است. کیفیت عبارتست از توجه و اهمیت به مشتری در تمام مراحل همراهی مشتری با ما.

Male optician using a tablet to measure a pair of eyeglasses with Hoya Vision lenses on a females face

مجموعه محصولات گسترده و بی‌نظیر

در دست داشتن مجموعه‌ای گسترده و بی‌نظیر از محصولات، موجب تمایز شما می‌شود.

ما دغدغه‌های تجاری شما را درک می‌کنیم

رویارویی با مشکلات مربوط به اداره کردن یک مرکز عینک طبی به صورت مستقل، می‌تواند باعث شود احساس کنید که تحولات بازار خارج از کنترل شما هستند. خوشبختانه این امکان را در اختیار دارید تا با شرکتی همکاری کنید که شما را در این زمینه توانمند می‌سازد. ما در Hoya تنها هنگامی می‌توانیم موفق شویم که شما موفق شوید. پس بیایید با هم در مقابل تحولات بازار برنامه ریزی کنیم!

HOYA+YOU - شراکتی قوی و هماهنگ

Blue freedom icon with white butterfly in bottom right corner

آزادی عمل

ما معتقدیم که شما خودتان باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای‌تان مناسب است. بنابراین در صورتی که به ما نیاز داشته باشید، آماده کمک به شما هستیم. اما به شما تحمیل نخواهیم کرد که باید چه کار کنید.

Blue partnership icon with two people

شراکت

مأموریت ما درهویا این است که به شما کمک کنیم تا برند خود را ایجاد کرده و از آن محافظت کنید، نه اینکه برند خود را به شما تحمیل کنیم.

Blue future icon with white arrow

نگاه به آینده

هویا میل به همکاری‌های بلند مدت دارد نه معاملات کوتاه مدت. به همین دلیل است که ما از شما حمایت می‌کنیم تا کسب ‌و‌کار خود را با استفاده از تکنولوژی، نوآوری و بهترین پشتیبانی‌ متمایز کنید.

این تعهدات تنها تعارف و تبلیغ نیستند، بلکه پیمان ما با شما هستند

و این همان مفهوم "HOYA+YOU" است. ما و شما، تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات انجام می دهیم، و اگر با یکدیگر همکاری کنیم، می‌توانیم به سطحی از عملکرد دست پیدا کنیم که منافع همه را تامین خواهد کرد.

Four grey tinted lenses lying beside each other on a table

نوآوری بدون محدودیت

Hoya طیف گسترده‌ای از عدسی‌های مدرن و تخصصی را ارائه می‌دهد. شما و بیمارانتان می‌توانید محصولی را که به بهترین نحو، نیازهای بیمار را برطرف می‌کند، انتخاب کنید. و ما نه تنها شما را قادر می‌سازیم تا با اطمینان به آنها مشاوره دهید، بلکه اصراری نداریم که بصورت انحصاری محصولات برند ما را به فروش برسانید.

سبد محصولات ما

عدسی‌های تدریجی

عدسی‌هایی دقیق برای ایجاد دید پیوسته و مناسب برای فواصل نزدیک، میانی و دور

عدسی‌های تک دید

عدسی‌های متنوع برای ایجاد شفافیتی بی‌نظیر و دیدی واضح

عدسی‌های خاص

دید دقیق برای محیط داخلی، طراحی سفارشی برای کودکان و عدسی‌های ورزشی بادوام

پوشش‌های آنتی رفلکس

محافظت در برابر عوامل محیطی از جمله نور آبی و فرابنفش

عدسی‌های فتوکرومیک

برای راحتی و آسودگی بیشتر هنگام تغییر نور محیط

عدسی‌های رنگی

رنگ‌های جذاب و به روز، عدسی‌های پلاریزه، رنگ‌های بهبود دهنده کنتراست و پوشش‌های آینه‌ای

Yuniku

یک عینک کاملا بینایی محور برای ارائه ایده آل ترین دید ممکن و کامل ترین فیت فریم بر روی صورت

Male optician putting eyeglasses in machinery

Hoya Tracer

 تریسر هویا وسیله ای بسیار مفید برای بدست آوردن بسیار دقیق ابعاد و شکل فریم می باشد. این وسیله، چه در حالت سفارش تراش و چه در حالت بدون تراش نقش بسیار مؤثری در بهینه سازی ضخامت و فتینگ عدسی های سفارشی ایفا می کند.

Male in pink shirt using computer

HoyaiLog

 سیستم سفارش دهی آنلاین هویا که به بهترین نحو نیازهای شما را برآورده می کند. در این سیستم شما می توانید بر اساس داده های وارد شده از اطلاعات بسیار کاربردی و متنوعی بهره مند شوید. استفاده از HoyaiLog از همان روز اول برای شما بسیار ساده و آسان خواهد بود.

Male and female both wearing eyeglasses with Hoya Vision lenses in an art gallery

MyStyle V+

منحصر بفرد ترین عدسی تدریجی هویا می باشد. این عدسی با امکان در نظر گرفتن بی نهایت طراحی مختلف، سطح شخصی سازی بی نظیری را ارائه می دهد. همچنین به دلیل استفاده از تکنولوژی انحصاری هماهنگ سازی دو چشمی هویا (Binocular Harmonization Technology)، عملکرد دید دوچشمی آن بی نظیر است. پیشرفته ترین نرم افزارها و تکنولوژی های روز دنیا برای تولید این عدسی 100% شخصی ساز بکار رفته است. 

Hoya Vision the vision care blog for the eye care professional

بلاگ مراقبت از بینایی برای متخصصان مراقبت‌های چشمی

اشتراک گذاری اطلاعات، ایده‌ها، نکات و مطالب مرتبط با این صنعت برای متخصصان مراقبت‌های چشمی

رفتن به بلاگ
Hoya Vision the vision care blog for the eyeglass wearer

بلاگ مراقبت از بینایی برای استفاده‌کنندگان از عینک

اشتراک گذاری اطلاعات و نکات مفید برای استفاده کنندگان از عینک

رفتن به بلاگ
Hoya Vision company offices with the european flag outside

درباره شرکت

جایی که Hoya رهبری می‌کند، بقیه دنباله‌رو هستند. بیش از 75 سال است که راهکارهای نوآورانه هویا در زمینه بینایی و مراقبت‌های چشمی، مرزهای فناوری را برای مشتریان در سرتاسر جهان گسترش می دهد. در طول این سال‌ها، طراحی عدسی ها به میزان قابل توجهی پیشرفت کرده است، اما یک چیز بدون تغییر باقی مانده است: تعهد ما نسبت به کیفیت و نوآوری که هویا به آن شهرت دارد.

Hoya با تلاشی خستگی ناپذیر می‌کوشد تا نیازهای اختصاصی مشتریانش را تشخیص داده و برطرف کند. هویا همواره سرمایه‌گذاری سنگینی برای تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف از جمله ارائه به روزترین طراحی‌ها برای عدسی‌، استفاده از متریال های بسیار بادوام و ظریف، پوشش‌های آنتی رفلکس که جوایز متعددی را به خود اختصاص داده‌اند و همچنین فناوری‌های پیشرفته برای معاینه چشم انجام می دهد. نتیجه این تلاش‌ها، ارائه مجموعه کاملی از محصولات شناخته شده در جهان است که تمام نیازهای مربوط به مراقبت‌های چشمی را به طور کامل برآورده می‌کنند.

بیشتر بدانید
Hoya Vision company offices with the european flag outside